Hakkımızda

By Vilain Danimarka'da üretilen üst düzey bir yaşam tarzı ve saç bakımı markasıdır. By Vilain ikiz kardeşler olan Rasmus ve Emil tarafından 2013'de Aarhus kentinde yaratılmıştır. Saça, modaya ve kaliteye olan tutkuları en başından beri Vilain kardeşlerin itici gücü olmuştur.

Bugün, By Vilain tüm dünyada tanınan ve 120 ülkede satılan bir markadır. Asıl hedefimiz tarza odaklanarak üst düzey en kaliteli ürünleri üretmek ve günümüz erkek kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek benzersiz ve lüks bir marka yaratmaktır. By Vilain ürünleri Danimarka'da üretilmektedir ve sektördeki en üst kalite standartlarına uyumludur. 

Kapsamlı pazar analizlerinin yanında Danimarkalı ve uluslararası ünlü influencerlar ve firmalar ile çalışarak yaklaşımızı saç dünyasında yenilik yaratacak şekilde geliştirdik. Misyonumuz tüm dünyada orta ve üst segmentte en iyi dağıtıcılar, berberler ve saç tasarımcılarıyla temsil edilmektir.

Tüm dünyada tercih edilen partnerler ve bir çok iş ortaklarımızla müşterilerimize ulaşmak en yüksek önceliğimizdir.


Emil V. Albrechtsen
Kurucu ortak

Emil 19 Eylül 1988'de Grenaa/Danimarka'da doğdu.
Grenaa'da ailesi ve arkadaşlarıyla büyüdükten sonra 2007'de Aarhus'da pazarlama yönetimi eğitimi için üniversiteye başladı ve 2008'de Grenaa'dan okuluna daha yakın olan Aarhus'a taşındı.

Emil Slikhaar şirketini ikiz kardeşi Rasmus ile 2009'da kurdu ve o günden bu zamana kadar birlikte çalıştılar.
Emil Aarhus'da eşi ve çocuğu ile şehir merkezinde yaşıyor, Slikhaar ve By Vilain şirketlerinde CEO olarak görevine devam ediyor.

Rasmus V. Albrechtsen
Kurucu ortak

Rasmus 19 Eylül 1988'de Grenaa/Danimarka'da doğdu.
Grenaa'da ailesi ve arkadaşlarıyla büyüdükten sonra 2007'de Aarhus'da pazarlama yönetimi eğitimi için üniversiteye başladı ve Emil'den 1 yıl sonra, 2009'da Grenaa'dan okuluna daha yakın olan Aarhus'a taşındı.

Rasmus Slikhaar şirketini ikiz kardeşi Rasmus ile 2009'da kurdu ve o günden bu zamana kadar birlikte çalıştılar.
Rasmus Aarhus'da şirket merkezine yakın bir noktada yaşıyor, By Vilain ve Slikhaar için tüm video içeriklerle ilgili sorumlu kreatif direktör ve COO olarak görevine devam ediyor.